Kenetli Metal Çatı Uygulamaları

Sanvdiç panel uygulamalarının mümkün olmadığı tonoz, kubbe çatılarda, villa çatılarında ve sanatsal yapılarda tercih edilen bir çatı kaplama sistemidir. Kaplama metali olarak boyalı alüminyum, boyalı galvanize sac, titanyum çinko ve bakır olarak uygulamalar yapılmaktadır.

Sandviç Panel Çatı-Cephe Uygulamaları

Özellikle sanayi ve endüstriyel yapıların çatı ve cephe kaplamalarında tercih edilen sandviç paneller,  konusunda uzman teknik ekibimiz tarafından projelendirilmekte ve montajı yapılmaktadır.

Trapez Çatı-Cephe Uygulamaları

Isı izolasyonu gerektirmeyen yapılarda ekonomik olması nedeniyle tercih edilmektedir.

Çelik Konstrüksiyon

Tüm dünya da olduğu gibi artık ülkemizde çelik yapıların inşaat sektöründe kullanım alanları her geçen gün  artmakta ve yaygınlaşmaktadır.
Astek firması  çelik konstrüksiyon alanında   projelendirme, imalat ve montaj dahil anahtar teslimi hizmet vermekte ve müşterilerine sağlam, güvenilir, ekonomik ve estetik çözümler sunmaktadır.

Hafif Beton Uygulamaları

Köpük jeneratörüyle elde edilen kararlı köpüğün beton içerisine homojen şekilde yerleştirilmesi ile üretilen hücreli hafif bir beton cinsidir. Üretim süreci içinde çimento hidratasyonu dışında hiçbir kimyasal reaksiyon gözlenmez. Bünyesinde kum ve çimento dışında malzeme bulunmadığı gibi, kullanılan Genfil köpük ajanı organik esaslı, enzim bazlı doğal bir malzeme olup, insan sağlığına zararlı hiçbir yönü yoktur.